כללי

אחיה של הצעירה בת ה-21 שנהרגה בהתנגשות רכב פרטי באוטובוס ליד עין גב במחווה מרגשת לאחותו

גל אליהו ז"ל תושבת בית שאן בת 21 בלבד' שנהרגה בתאונת הדרכים הקטלנית בין אוטובוס לרכבה ביום ראשון האחרון סמוך לעין גב.

גל שרק השתחררה מהצבא שם שירתה בחיל התקשוב תכננה את הטיול הגדול של אחרי השחרור, הייתה בדרכה לעבודה כאשר אירעה ההתנגשות בכביש 92.

ממד"א נמסר, כי בעת הגעת הפרמדיקים לזירת האירוע, נמצאה צעירה בת 21 מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה ונאלצו לקבוע את מותה.

יומיים לאחר התאונה הנוראית, רון אליהו, אחיה הקטן של גל החליט לעשות מחווה להוקרת אחותו האהובה וקעקע על ידו השמאלית- גל, שתמיד יזכיר לו את אחותו הגדולה.

רון העלה את התמונה לאינסטגרם יחד עם פוסט בו פרק את כאבו, וכך רשם:
גל אחותי היקרה אני עדיין לא מעכל את כל מה שקורה כאן, את זה לא שנדבר יותר, לא נצחק יותר, לא תהיי איתי יותר. הכל מרגיש כמו חלום רע שאני לא מתעורר ממנו, היית בשבילי יותר מאחות גדולה, היית דמות לחיקוי, חברה טובה, זאת שעוזרת לי ותומכת בי, קשה להאמין שאצטרך להסתדר בלעדייך. עוד לא הספקת להנות מהחיים, לנצח תשארי ילדה שהחיים נלקחו ממנה מוקדם מידי. כל מי שמכיר אותך זכה להכיר ילדה מדהימה, מלאת שמחת חיים, כשרונית, ילדה אהובה על כולם. זכיתי לגדול לצידך ולצד הערכים שלך ושהכנסת לבית. כל פעם שנסעת לרמת הגולן הבית היה עצוב וריק בלעדייך, ממש כמו עכשיו. תשמרי עלינו מלמעלה מלאך שלנו, תני לנו כוחות להמשיך בחיים הכואבים האלה שבלעדייך. אני תמיד אוהב אותך ותמיד אזכור אותך, את איתי בכל צעד בחיים בלב. מתגעגע ומבטיח לשמור על המשפחה כמו שהיית רוצה❤

מור תורג'מן בת דודה וחברתה של גל ספדתה לה בהלוויתה שנערכה בבית הלמין בבית שאן: גל אהובה, גיגו שלי. היום בבוקר הפכת את החיים של כולנו. הפכת אותם לעצובים וקודרים. איך זה קרה? למה? אין תשובה. אין תשובה איך ילדה טובה וטהורה הולכת מאיתנו סתם כך. כל כך מיותר. מהרגע שנולדת היית ילדה שמחה ומלאה באהבה. כל כך אהבת את המשפחה. כל התכנסות משפחתית מילאה אותך בשמחת חיים. הנה כולנו כאן, לכבודך, בשבילך. את רואה? קומי. קומי תסתכלי מי בא. דודה מירב קראת לי ובכל פעם שהתקשרת אליי היו לך רעיונות לפגישות משותפות. לפני שבועיים הבריק לך רעיון – רצית טיול בנות לתאילנד. כל התוכניות לעתיד, כל הרצונות והבקשות כבר לא יתגשמו בשבילך. התוכניות שלך ללמוד לעצב, ללבוש את התחפושת שתפרת, לתפור תחפושת לאבא. 'משנכס אדר מרבין בשמחה'. באמת? עבורנו אדר הביא איתו עצב גדול לכל החיים"

עוד סיפרה מור על הרצון שלה ושל גל לטוס יחד לתאילנד ולדרום אמריקה: "היא עבדה קשה בשביל להשיג כסף לטיול. תמיד היה לה רעיונות בראש, היה לה ראש עסקי טוב והיא רצתה לטרוף את העולם".

מור תורג'מן "רצינו מאוד לטוס לתאילנד ולדרום אמריקה. היא עבדה קשה בשביל להשיג כסף לטיול. תמיד היו לה רעיונות בראש, היה לה ראש עסקי טוב והיא רצתה לטרוף את העולם", סיפרה בת דודתה.

צילום: דוברות המשטרה, זוהר שניידר (מועדון אפיקים), פייסבוק גל אליהו.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים