מרגש

אם לילד הלוקה בתסמונת דאון פחדה לשלוח אותו לבית הספר- אך אז הגיעו חברי כנופיית האופנועים

אם לילד הלוקה בתסמונת דאון פחדה לשלוח אותו לבית הספר- אך אז הגיעו חברי כנופיית האופנועים

בכל שנה מתחיל טקס תחילת שנת הלימודים בבתי הספר. בעוד שרוב התלמידים מחכים מלאי התרגשות ליום הראשון של הלימודים, ישנם אחרים, כאלו שהיום הזה גורם להם למועקה עמוקה, מכוון שהם סובלים מבריונות.

באופן טרגי, אין זה נדיר עבור ילדים עם צרכים מיוחדים להיתקל בסוג ההתנהגות הבריונית הנוראה הזו.

מסיבה זו ממש, גם אמו של שון מאהרס הייתה מודאגת כאשר בנה, הלוקה בתסמונת דאון, היה צריך ללכת ליום הלימודים הראשון בתיכון חדש בעיר אלנטאון.

אבל מה שהיא לא ידעה היה זה ששון הולך לקבל סיוע ממקום בלתי צפוי.

המשפחה שיתפה פוסט בפייסבוק לגבי דאגותיהם, הפוסט נהיה ויראלי כמו שריפה בשדה קוצים והגיעה גם לעיניהם  של כנופיה אופנעים מקומית. הם מיד החליטו שהם רוצים לעזור לשון והחלו לתכנן.

יום הלימודים הראשון הגיע ובמהרה היו דפיקות על דלת של משפחת מאהרס. ברחוב הייתה שורה ארוכה של אופנועים – והרבה רוכבי MC שרצו לתמוך בחברם החדש וללוותו לבית הספר.

הם חשבו שאם חברי הכיתה יראו את הנער עם כנופיית ה- MC הם לא יפגעו בו, בארה"ב יש הרבה כבוד, שלא נאמר פחד, מכנופיות אופנענים.

הם קיוו ששון יתפש כבחור ממש מגניב הם יראו אותו איתם, וכמובן שהוא גם קיבל קסדת אופנוע משלו.

הנסיעה לבית הספר הפכה לגולת הכותרת של שון, ולא היה תלמיד אחד שלא שמע עליו, ורצה להיות בחברתו. כולם קיבלו אותו יפה והחששות של המשפחה התפוגגו באותו רגע.

המשפחה אף פעם לא שכחה את יום הלימודים הראשון של שון בבית הספר התיכון – כאשר הוא קיבל חברים לכל החיים.

גם היום, כנופיית MC עדיין בודקת לשלומו של שון בבית הספר ומביעה את תמיכתה בילד ובמשפחתו.

 

אולי הם נראים קשוחים בחוץ, אבל עמוק בפנים יש להם לב מזהב. חברי הכנופיה הזאת נותנים לכולנו שיעור חשוב לחיים לגבי קבלת השונה, ועזרה לאנשים בעלי מוגבלויות. בבקשה תשתפו את הסיפור הזה עם החברים והמשפחה בפייסבוק והלוואי שכולנו נלמד לקבל את האחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *