בריאות ויופי

אישה חלתה כרונית בגלל משהו שיש כמעט לכולנו במקרר – לא תאמינו מה

אישה חלתה כרונית בגלל משהו שיש כמעט לכולנו במקרר – לא תאמינו מה

הבלוגרית המפורסמת רונדה גסנר שיתפה לאחרונה מקרה של אישה חולה כרונית במטרה לעלות את המודעות לגבי הרוצח השקט שנמצא במקרר של כולנו כמעט, שככל הנראה רובכם לא מודעים אליו עד היום.

אחות שלה שאלה אותה אם היא היא מרבה לשתות משקאות דיאט מוגזים, למרבה ההפתעה, היא בדיוק עמדה לפתוח את פחית הדיאט קולה שהייתה בידה באותו הרגע.

מאוחר יותר האתר הרשמי הבינלאומי למלחמה בסרטן חשף מספר עובדות מעניינות לגבי אספרטיים, אספרטיים הוא ממתיק מלאכותי שנמצא בהרבה מאכלים ומשקאות.

אספרטיים כמעט פי 200 מתוק יותר מסוכר, ולכן אפשר להשתמש בהרבה פחות ממנו כדי להגיע למתיקות הרצויה, ועדיין הוא מוריד את כמות הקלוריות באוכל ושתייה ללא הסוכר.

האישה עברה מספר בדיקות ביופסיה של שרירים ורקמות, בתקופה הזו, היא נטלה 24 סוגים שונים של כדורים במרשם מידי יום, אבל הרופאים לא ידעו לומר לה מה לא בסדר.

הרופאים בישרו לה את הנורא מכל והיא כבר החלה בהליכים להעביר את כל רכושה לבתה הבכורה.

לאחר תחנונים של אחותה, היא הפסיקה לשתות משקאות דיאט לגמרי.

לאחר תקופה היא דיווחה שהיא עדיין סובלת וכואבת אך בריאותה השתפרה בצורה משמעותית, אז כבר ידעו הרופאים שמדובר בהרעלת אספרטיים.

תוך ימים בודדים היא כבר קמה מהכסא גלגלים, שעזר לה להתנייד עם החולשה והכאבים, ותרופותיה הצטמצמו לכדור אחד המטפל בהרעלת אספרטיים.

מסתבר שאספרטיים הוא אחד הממתיקים המלאכותיים החזקים המשמש כתחליף לסוכר, מחקרים מראים כי אנשים הובחנו בצורה שגויה כסובלים מטרשת נפוצה כשבעצם סבלו מהרעלת אספרטיים.

שימו לב לחומרים אותם אתם מכניסים לגופכם, לחברות מסחריות יש שיקול אחד – כסף, והם לא מתווכנים לבחול באמצעים, הבריאות שלכם היא לא מעניינם.

שתפו את המידע החשוב עם יקירכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים