כללי

במשך שנה הוא בנה בור מתחת לאדמה – כשהשכנים הציצו פנימה הם לא האמינו למראה עיניהם!

במשך שנה הוא בנה בור מתחת לאדמה – כשהשכנים הציצו פנימה הם לא האמינו למראה עיניהם!

רבים טוענים כי חלומות נועדו כדי שנפרוץ אותם ונשאף להגשימם.

כך הרגיש אשלי ייטס כאשר החליט לבנות את הבית שתמיד חלם עליו בגינה הקטנה שלו. אשלי היה מעריץ מושבע של סדרת הסרטים המצליחה "שר הטבעות".

במקצועו היה מומחה להנדסת בניין וכישוריו המקצועיים אפשרו לו ללכת הכי רחוק עם החלום הגדול שלו.

אף אחד לא הבין מדוע אשלי היה משכים קום בבוקר ועובד שעות רבות מתחת לאדמה אך כאשר הם ראו את התוצאה הסופית, הם היו חסרי מילים.

עם הזמן הבית שבנה הפך להיות מוקד עלייה לרגל ואתר ביקור של מעריצים רבים ברחבי העולם.

אחד העקרונות שהנחו אותו בתור מהנדס בניין בשגרה וכן במהלך בניית "בית ההוביט" היה "לתכנן ולבנות דבר שיגרום למתבוננים בו להסתכל פעמיים על מה שהם מסתכלים", כך אומר אשלי.

תוך עבודת צוות משותפת, הוא ועוד שניים מחבריו החלו בבנייה של מסגרת עץ יציבה אשר תהווה בסיס ומשטח קרקע חזק מספיק כדי לוודא שהבית לא יקרוס אל תוך עצמו.

אשלי היה צריך לחשוב על האקלים המתאים ולכך שבתוך בית האגדות שלו תהיה טמפרטורה נוחה לשהייה בו ולכן החליט לבנות שכבה נוספת שתשמש לבידוד ותשמור על הלחות מחוץ למבנה הבור.

בתוך הבית החברים דאגו ליצור פינה של שולחן מטבח, ספסלי ישיבה וכן משטחי עבודה.

אשלי רצה להפוך את הבית לכמה שיותר מושלם וכן להעיר את הדמיון שיצר מציאות ממשית ולכן הוסיף לבית מערכת שמע וקולנוע ביתית בליווי מקרן מתקפל, כך כל מי שיהיה בבית יוכל לצפות במרתון הסרטים של 'שר הטבעות'.

הבית עוצב באופן שיהיה ניתן לאכלס בו עד 4 מבוגרים בצורה נוחה ומרווחת, ילדי השכונה נהנו מהתוצאה הסופית ורבים מהם היו מגיעים לבקר בבית ומשחקים בו.

בסופו של דבר אשלי וחבריו הצליחו לעמוד במשימה ובנו בית מאובזר, מסודר, מזמין וקומפקטי וכמובן שלא שכחו להתקין בו מיזוג אוויר!

"השאיפה הכי גדולה שלי עכשיו, משסיימתי לבנות ולעצב את בית האגדות שלי, היא להשכיר את הבית היפהפייה הזה למעריצים שיבואו מכל העולם", כך מספר אשלי.

כמה כיף לראות אנשים שלא מוותרים על החלומות שלהם ועל כן ישאפו להגשימם בדרך של עבודה קשה, התמדה ונחישות רציפה.

אשלי בסופו של דבר השלים את בית האגדות עליו חלם עוד כשהיה ילד ומה שנותר לנו לאחל לו זה שיצליח להשמיש אותו עבור ילדים ומעריצים רבים.

אין ספק כי הוא הצליח לבנות בית מרשים למדי, ממש כמו זה משר הטבעות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *