מרגש

האם לא שרדה את הלידה – לאחר 24 שעות האב היה עד לנס שהדהים את העולם

האם לא שרדה את הלידה – לאחר 24 שעות האב היה עד לנס שהדהים את העולם

מלאני פריצ'רד ובעלה "דאג" חוו הריון תקין בלי שהיו סימנים לבעיות עתידיות, אבל כאשר הגיע הזמן ללדת, היא סבלה מצירים איומים והתקשתה לנשום.

ואז זה היה כשהרופאים בישרו לזוג את הנורא מכל, מלאני סבלה מתסחיף מי שפיר, מהדברים היותר מסוכנים במהלך לידה, כאשר מי השפיר חודרים למחזור הדם ועלולים לגרום לכשל של הלב והריאות, במקרים רבים זה נגמר במוות.

במהלך הלידה לבה של מלאני נדם וחדל מלפעום, בעלה של מלאני שהיה בחדר הלידה ושמע את הרופאים היה שבור והמום, אישתו גוססת מול עינייו ועדיין לא ידוע אם העובר ישרוד, כל עולמו חרב עליו.

אבל הוא סירב לוותר על התקווה, בהליך בזק הרופאים ניתחו קיסרי את האם וחילצו את העובר, כשהאב ראה את בתו לראשונה הוא התמלא ברגשות שלא ניתן היה להסביר.

"זה היה הרגע הכי מתוק-מריר שהרגשתי בחיי. מלאני אולי לא תהיה שם ויתכן ואצטרך לגדל את הנסיכה הקטנה הזו בעצמי", אמר בעלה ל NBC.

לאחר הלידה, הבשורה שחששו ממנה מכל הגיעה, הרופאים ביקשו מדאג להיפרד מאישתו והוא ברגע של ייאוש התקרב לאהבת חייו והתחנן כשהוא בוכה "אם יש בך טיפת כוח להילחם, תלחמי!".

אחיה הגדול של מלאני, רופא בבית חולים אחר, הגיע לבית החולים בו ילדה מלאני מיד כשתבשר על הסיבוכים ובדק אותה.

אחרי בדיקה מעמיקה הוא גילה שהיא סובלת מדימום פנימי כתוצאה מהניתוח הקיסרי, הרופא המיילד ככל הנראה פספס זאת, ומלאני נלקחה לחדר הניתוח בבהילות.

24 שעות לאחר מכן, נס גוי, כנגד כל הסיכויים והתחזיות מלאני  התעוררה ופגשה לראשונה את בתה הבכורה.

למרות הסיבוכים הרבים, מלאני ובתה החדשה לא סבלו מנזק קבוע וצפו להם החלמה מלאה.

צפו בוידיאו שמגלל את הסיפור הדרמטי על מלאני שחזרה מן המתים לבעלה ובתה האהובים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים