מרגש

הבת רקדה את ריקוד החתונה עם אביה עוד לפני שמצאה חתן- הרגע הזה הפך לויראלי כאשר התגלתה האמת המרגשת מאחורי התמונות

הבת רקדה את ריקוד החתונה עם אביה עוד לפני שמצאה חתן- הרגע הזה הפך לויראלי כאשר התגלתה האמת המרגשת מאחורי התמונות

יום החתונה הוא אירוע מיוחד ומרגש במיוחד. בו

הכלה והחתן חולקים את היום המיוחד שלהם עם הקרובים ואהובים שבאו לשמח אותם ביום זה.

במדינות רבות נהוג ריקוד אב ובת המסורתי בטקס, ילדות ונשים רבות מדמיינות את החתונה שלהן בעתיד, איפה תהיה, עם מי ואיך זה יראה. אין שאלה שזה הוא רגע מכונן בחיי אישה.

דין פרנל מצפון קרוליינה, אובחן כחולה בסרטן הערמונית ונלחם יותר מעשור במחלה הארורה.

יום אחד הרופא מסר לו את הבשורה המרה מכל- אין יותר מה לעשות ואיך להלחם במחלה שהתפרצה והתפשטה בעוד מקומות בגוף, נאמר למשפחתו שיש לו רק שבועות בודדים לחיות.

בתו מרדית שמגיל צעיר מאוד כבר דמיינה את החתונה שלה, לא יכלה לתאר שאביה לא יהיה איתה ביום המרגש שלה והם לא יוכלו לרקוד את סלואו אב-בת המסורתי.

מרדית רצתה להגשים את החלום הזה כל כך, זה מאוד חשוב לה. אבל הייתה בעיה קטנה- למרדית אין בן זוג.

מרדית לא נתנה לפרט "השולי" שאין לה חתן לעצור אותה מלהתחתן.

היא צילמה סרטון סופר מרגש, ולאחר 3 שנים רק העלתה אותו לרשת, הסיפור הפך לויראלי כל כך מאות אלפים שיתפו אותו ומליונים צפו בו, הסרטון הצליח לרגש את הרשת כולה.

מרדית השכירה שמלת כלה יפה, הכינה תפאורה והתכוננה לטקס החתונה שלה. לאחר שהכל היה מוכן הביאה את אביה ונכנסה ככלה לחדר בו יתקיים "הטקס".

לין, כשראה כמה יפה בתו לבושה כלבנה, מיד התחיל לבכות, נשק את ידה של בתו והשתמש בכל הכוחות שיש לו כדי להרים את עצמו מכיסא הגלגלים.

"לרגע הזה הייתה משמעות רבה יותר מריקוד בין אב לבת" אמרה מרדית בחדשות. "הוא רקד זמן רב ככל שיכל לפני שהכוח נגמר לו- בשבילי זו הייתה המתנה הכי טובה שיכולתי לקבל. "

למרבה הצער, אביה נפטר יומיים בלבד לאחר צילום הסרטון.

"כשאבא שלי ואני רקדנו, הוא סיפר לי כמה הוא גאה בי וכמה יפה אני נראית- זה הפך לרגע מרגש מאוד" אמרה מרדית.

שלוש שנים לאחר מכן מרדית התחתנה והצליחה לשלב את סרט הווידאו היפה והמרגש שלה ביום חתונתה ופרסמה אותו ברשתות, כאמור הסרטון הפך לויראלי והתפרסם בכל העולם..

מרדית אמרה שלראות את אביה בסרטון ביום הגדול שלה נתן לה "כוח שלא יתואר".

מרדית תמיד יכולה להביט לאחור על הרגע המיוחד הזה עם אביה. איזו דרך נהדרת לכבד את זכרו. בבקשה תשתפו את הרגע המרגש והיפה בין אבא ובתו עם חברים ובני משפחה. תרשמו לנו בתגובות מה דעתכם על המחווה של מרדית.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *