בריאות ויופי רותח מהתנור

היא הוציאה 150 אלף ש"ח כדי להראות כמו בובה למבוגרים – לא תאמינו איך היא נראית היום

היא הוציאה 150 אלף ש"ח כדי להראות כמו בובה למבוגרים – לא תאמינו איך היא נראית היום

הדוגמנית הצעירה מלטביה- וויקטוריה וויילד החליטה יום אחד שהיא רוצה להראות כמו בובה למבוגרים.

היא הוציאה מעל 150,000 ₪ על ניתוחים פלסטיים שיהפכו את מה שלטענתה הוא גוף החלומות למציאות.

במהלך הניתוח הפלסטי, ווילד עברה 3 השתלות חזה, בוטוקס, ניתוחים באף ובעפעפיים, השתלות קבועות בפנים וכמובן המון זריקות בוטוקס בשוטף.

ויקטוריה מרוצה מאוד מהמראה שלה, אבל רבים אחרים המומים ממה שעשתה לגופה ויש גם הרבה כאלו שאוהבים את המראה הבזארי, נכון להיום יש לויקטוריה 220,000 עוקבים בחשבון האינסטגרם שלה.

"מי לא הייתה רוצה שיתייחסו אליה כאל בובה מופקרת?" אומרת ויקטוריה. "זה מראה כל כך מדליק. אנשים בוהים בי כל הזמן ברחוב ואני אוהבת את להיות בולטת.

"אני מאוד אוהבת את המראה של הבובות וכמה שהן מושכות, הן כה זוהרות וחצופות, רציתי להגשים את הפנטזיה הזו המון שנים עד שקיבלתי את האומץ לעשות זאת"

וויילד הצליחה לשלם עבור כל הניתוחים הפלסטיים שלה בזכות עבודתה כדוגמנית, ובעזרת בן זוגה- סיימון.

סיימון הוא המעריץ הכי גדול של ויקטוריה, הוא אוהב את מראה הבובה ולא מסתיר זאת, הוא עזר ותמך לויקטוריה במהלך כל ההליכים בדרך להפוך לבובה

"סיימון אוהב את מראה בובת המין שלי", אומרת ויקטוריה "עכשיו אני נראת מצויין, אנשים כל הזמן מסתכלי עלי ברחוב וגברים פשוט מעריצים אותי ואת איך שאני נראת.

סיימון כל כך גאה בתשומת הלב לה אני זוכה. אני מקבלת הרבה יותר עבודות דוגמנות נוצצות בזכות איך שאני נראית עכשיו. אשמח להיות מפורסמת בזכות בכל העולם בזכות המראה שלי".

שתפו אותנו בתגובות מה דעתכם על המהפך של ויקטוריה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים