מרגש

היא החליטה למכור את העריסה של בנה שנולד ללא רוח חיים – לאחר שבוע הלקוח חזר וביקש ממנה להביט בעריסה

היא החליטה למכור את העריסה של בנה שנולד ללא רוח חיים – לאחר שבוע הלקוח חזר וביקש ממנה להביט בעריסה

ואלרי ווטס חוותה משהו שאף אדם לא מאחל לאויבים הכי גדולים שלו, היא הייתה בהריון בחודש התשיעי, ממש לפני לידה, כאשר בישרו לה את החדשות הטרגיות שהתינוק שבבטן שלה לא יחייה.

קשה לתאר במילים את העצב והצער של האישה, אחרי כל מה שעברה. ומה ששבר את ליבה יותר מכל החדר שינה שכבר היה מוכן ולעולם לא יזכה לילד שיגור בו.

עריסה, צעצועים, ובגדי תינוקות, אך בלי תינוק, לקח לואלרי זמן רב, אך בסופו של דבר היא החליטה למכור את כל תכולת החדר במכירת חצר ביתית, אך מה שקרה לאחר שהעריסה נמכרה, הפתיעה אותה ממש.

ועכשיו הסיפור המקסים הזה מתפשט ברשת כמו אש בשדה קוצים, אך מכל הסיבות הנכונות.

“הרגשתי את זה במשך כל השבוע, העובר לא זז כמעט והייתי לחוצה מאוד, אבל תמיד שמרתי על התקווה”, אלו המילים של ואלרי כאשר דיברה על השבוע לפני שבנה , נואה, נולד ללא רוח חיים.

החוויה הטראומטית שעברה, ואלרי לא הצליחה לאסוף כוחות כדי למכור את הדברים של נואה או לגעת בחדר התינוק שהיא הכינה עבורו ובמשך שנה שלמה לא נגעה או הזיזה שום דבר בחדר.

שנה לאחר מכן,  כשאזרה מספיק כוחות, אירגנה מכירת חצר ביתית, למכור את החפצים של הילד.

זו הייתה החלטה קשה והיא הגיעה למסקנה שרק ככה תוכל להתגבר ולהמשיך הלאה, לעריסה היא הייתה הכי קשורה והייתה בטוחה שזה יהיה הדבר האחרון שמישהו ירצה לקנות.

אך להפתעתה, אדם בשם ג’ראלד התעניין בעריסה, ג’ראלד משחזר רהיטים ישנים בזמנו הפנוי וחשב שהוא יוכל להשתמש בעריסה.

הוא התעקש לקנות את העריסה, אך חש שלואלרי קצת קשה למכור אותה “היא היססה, הרגשתי שאולי היא לא רוצה למכור אותה. אך לבסוף היא מכרה”, אמר ג’ראלד.

ג'ראלד לא היה מודע לסיבה מאחורי "מכירת החצר", הוא ראה שואלרי מוכרת בגדי תינוק וצעצועים והניח שהילד שלה גדל ובגלל זה מתבצעת המכירה.

ג’ראלד לא ידע שאישתו, שהייתה איתו בזמן הרכישה, דיברה עם ואלרי לפני כן ושאלה אותה בן כמה הילד שלה.

ואלרי סיפרה לה שהבן שלה נפטר וזה שבר את לבה, ג’ראלד הכניס את העריסה למכונית ובדרכם הביתה, אישתו סיפרה לו את הסיפור של ואלרי.

הם הבינו את המשמעות של העריסה עבור ואלרי ומדוע כל כך היססה למכור להם אותה, הם החליטו שהם צריכים להחזיר לה את העריסה.

אך ג’ראלד חשב שזה יכאב לואלרי אם הוא יחזיר לה את העריסה בשלמותה, בצורת עריסה, אז הוא החליט להפוך אותה לכיסא יפיפייה כמצבת זיכרון לנואה.

שבוע לאחר מכך, ג’ראלד חזר לביתה של ואלרי עם מתנה, העריסה הלא משומשת הפכה עכשיו לכיסא יפיפייה שיהיה בביתה ויהיה זיכרון לבנה.

ואלרי נשארה בדמעות מהמחווה של האיש המדהים הזה שהיא כלל לא בכירה “זה מדהים, ויש בחוץ אנשים טובים וזו ההוכחה”, כך אמרה ולארי שפרצה בדמעות התרגשות.

המקרה ריגש את כל הרשת וזכה למליוני שיתופים, ערוץ 9 האמריקאי סיקר את המקרה, צפו בוידיאו המרגש ושתפו אותנו בתגובות מה דעתכם על המעשה האצילי של ג'ראלד!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים