כללי

הילד הצטלם עם זרה – כשהאמא ראתה מה יש לה בעין היא פרצה בדמעות

הילד הצטלם עם זרה – כשהאמא ראתה מה יש לה בעין היא פרצה בדמעות

בגיל שנתיים בלבד צ'ייס אובחן כחולה במחלת CPC, זוהי צורה נדירה ואגרסיבית של סרטן במח.

צ'ייס עבר אינסוף טיפולים, כימותרפיה וטיפולי קרינה, אך הוא ממשיך להיאבק במחלה הנוראית בעודו מנסה לחיות חיים נורמליים כמו כל ילד בן גילו.

צ'ייס ביקר בחנות של אפל באריזונה עם אמא שלו- אנג'ל.

אנג'ל פטפטה עם אחד העובדים בחנות בזמן שהבחינה שצ'ייס מנהל שיחה עם עובד אחר בחנות.

היא לא חשבה על דבר לרגע באותו זמן אך רק דקות מספר דקות מאוחר יותר, ניגש אליה המנהל ואמר "סלחי לי גברת, אפשר לדבר איתך בפרטיות לרגע",  אנג'ל התמלאה דאגה מיד, היא חשבה שאחד מילדיה עשה משהו לא בסדר.

אך בדיוק אז היא הבחינה במשהו בעיניו של המנהל, זה היה זה ברור שהמנהל בכה מיד שחזרה הביתה, אנג'ל כתבה פוסט ברשתות החברתיות שהפך לויראלי עם מליוני לייקים, תגובות ושיתופים וכך כתבה:

"אנא שתפו! היום הילדים שלי ואני הלכנו לחנות של אפל בטוסון, אריזונה. הבן שלי צ'ייס ישב באחד השולחנות ופתר את שיעורי הבית שלו בזמן שאני שוחחתי עם נציגי המכירות בחנות.

בזווית העין הבחנתי בעובדת בשם ויקי (בתמונה) משוחחת עם צ'ייס וחשבתי לעצמי כמה זה נחמד שהיא מקדישה לו זמן ומדברת עמו.

לא חשבתי שמאוחר יותר כשהמנהל ג'ייסון גריר ניגש אלי ואמר "סלחי לי" באותו הזמן חשבתי שהוא רצה לשוחח עם נציג המכירות איתו שוחחתי אני, לכן אמרתי "תודה על עזרתך" ובאתי ללכת.

אז אמר המנהל, "האמת שקיוויתי לשוחח איתך", נתפסתי כשאינני מוכנה וכאם לשתיים קיוויתי שלא יאמר לי שהילדים שלי נגעו במשהו שלא היו אמורים לגעת בו.

ג'ייסון אמר לי שויקי נצפתה כשהיא ממררת בבכי מאחור וסיפרה לו על בני צ'ייס, היא שאלה את צ'ייס מה הוא עושה וצ'ייס ענה לה "אני עובד על שיעורי הבית שלי. אני בכיתה א' והייתי אמור לעלות לכיתה ב' אבל הייתי בבית החולים במשך שנה כי יש לי סרטן במוח ואני מאוד רוצה לוודא שבשנה הבאה אני אזכה לעלות לכיתה ב'".

ג'ייסון שאל את אנג'ל האם הוא יכול לתת לצ'ייס משהו, הייתי עדיין בהלם ואמרתי כמובן.

הוא נתן לויקי "אייפוד נאנו" שתתן לצ'ייס במתנה, עיניה עדין היו ספוגות בדמעות כשהיא נתנה את האייפוד לצ'ייס, צ'ייס הוא סופר ביישן ולכן ענה בעדינות "תודה לך".

מה שהם לא ידעו זה שצ'ייס אובססיבי למוזיקה, זו אחת הדרכים בהן הוא מתמודד עם החרדה שלו מהחיים בבית החולים.

צ'ייס בילה את כל הלילה כשהוא עוקב אחר הזמן ב"נאנו" שלו ושר "we will rock you" , זה עשה את השבוע שלו לחלוטין"

הסיפור של צ'ייס ואנג'ל ריגש מאות אלפי אנשים סביב העולם, סיפור שכל מהותו הוא אהבת חינם, שתפו את המסר ותמיד תזכרו שמעשה קטן יכול לשנות הכל.

צפו בכתבה שעשו בערוץ 9 האמריקאי, תחת הכותרת "מעשה של אדיבות עם חשיבות רבה":

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *