מרגש

זוג אימץ את 3 ילדיה של שכנתם הגוססת- הם הגיעו לביתם ושם חיכתה להם ההפתעה של חייהם

זוג אימץ את 3 ילדיה של שכנתם הגוססת- הם הגיעו לביתם ושם חיכתה להם ההפתעה של חייהם

יש שכנים טובים ויש את טישה וקווין, שכניה של אודרי, אם חד הורית לשלושה ילדים.

אודרי הרגישה רע במשך תקופה ולא ידעה מדוע, הרופאים תמיד אמרו לה שזה שום דבר, לאחר שהתעקשה לעשות מספר בדיקות, שלח אותה הרופא שלה לבית החולים לבדיקות מקיפות.

למרות שלא הייתה בקשר הדוק עם השכנים שלה, החליטה  אודרי לבקש לשמור על ילדיה למספר שעות מאחר והייתה נואשת, לא היה לה מישהו אחר לפנות אליו.

לטישה וקווין היוו חמישה ילדים משלהם, אך כשאודרי דפקה על דלתם וביקשה מהם לשמור על הילדים לכמה שעות  הזוג מייד הסכים באדיבות רבה ומבלי לשאול יותר מידי שאלות.

עברו שלושה ימים, זה היה אז שאודרי קיבלה את הטלפון המצמרר בו בישרו לה את הבשורה המרה- לאודרי יש סרטן קיבה ומאחר שלא התגלה בזמן זה לא היה נראה טוב.

פה החיים של אודרי עברו תפנית משמעותית, היא בילתה את השבועות הקרובים בין בתי החולים והרופאים השונים, היא חיפשה רופא שייתן לה תקווה, אך זה היה כבר מאוחר מידי, הסרטן התפשט והרופאים בישרו לה שלא נותר לה עוד הרבה זמן, מספר חודשים בודדים.

באחד מן הימים, בין הטיפולים, אודרי פתחה את הלב בפני שכניה, וספרה להם על המחלה, ועל כך שהיא וילדיה אינם בקשר עם האבא והיא אינה בקשר גם עם הקרובים שלה.

היא העלתה בפניהם את החשש שהיא לא יודעת מה יהיה עם הילדים.

בזמן שאודרי הייתה בין בתי החולים, קווין וטישה הציעו את עצמם ללא הרף לשמור על ילדיה של אודרי, היא תמיד עזרו ושמרו ועשו זאת עם חיוך ובאדיבות.

לילה אחד שאודרי באה לאסוף את הילדים מהשכנים, הם ביקשו ממנה להכנס לשבת.

שום דבר לא יכל להכין את אודרי למה שעומד לקרות, השכנים המדהימים שלה הציעו לאמץ את הילדים לאחר שאודרי תאלץ למסור את נישמתה לבורא. אודרי פרצה בבכי נסער, היא לא ידעה איך להגיב.

בהתרגשות רבה אודרי הודיעה לזוג שבוודאי שהיא מסכימה, היא לא ידעה איך להודות להם ובכל זאת מצאה כל יום דרך לומר להם תודה. לא לקח לה הרבה זמן לראות שהזוג המדהים הם אנשים טובים והיא לא יכלה לחשוב על מישהו יותר טוב להפקיד בידיו את ילדה האהובים.

החודשים עברו ואודרי המסכנה הפסידה בקרב מול המחלה הארורה, אך היא נפרדה מהעולם כאשר היא רגועה, היא יודעת שילדיה בידיים טובות.

הימים עברו והסיפור התגלגל עד שהגיע לאוזני איש תקשורת מפוקס-ניוז, זה היה אז שהם החליטו להעניק לזוג הנפלא מתנה בלתי נתפשת, להחזיר להם מעט על טוב לבם, הסרטון זכה לעשרות מליוני צפיות ברחבי העולם וריגש את כולם.

FOX5 Surprise Squad Gives Family of Ten BIGGEST Surprise Ever!

#SURPRISESQUAD: A mother of five gains guardianship of three children after a tragedy. Her and her husband's unwavering love inspires the FOX5 Surprise Squad's BIGGEST surprises ever!A heartfelt thanks to our Surprise Squad partners: United Nissan, America First Credit Union, Albertsons and Vons

Posted by FOX5 Las Vegas on Wednesday, January 4, 2017

ועל זה נאמר טוב שכן קרוב מאח רחוק- שתפו אהבת חינם!

96 Replies to “זוג אימץ את 3 ילדיה של שכנתם הגוססת- הם הגיעו לביתם ושם חיכתה להם ההפתעה של חייהם

  1. מעצים עד דמעות
    וזו אינה אהבת חינם
    זוהי נתינה גדולה הקוראת בקול גדול יותר
    וכי יש מי שיוצקים טעם לחיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים