רותח מהתנור

אימהות כעסו שהילדים שלהן צופים בסרטים למבוגרים באינטרנט- לא תאמינו לפתרון שמצאו

אימהות כעסו שהילדים שלהן צופים בסרטים למבוגרים באינטרנט- לא תאמינו לפתרון שמצאו

קבוצת אמהות מאנגליה, עם ילדים בגילאי העשרה, אשר גילו שהילדים שלהם צופים באינטרנט בסרטים למבוגרים מצאו פיתרון יצירתי במיוחד לסוגיה.

אחת האמהות, שרה לואיס,  סיפרה שהיא פרצה בבכי כאשר גילתה שבנה רואה סרטים למבוגרים בקטגוריית "אונס" (מבויים. כן יש קטגוריה כזו, גם אנחנו היינו מזועזים!)

שאר האימהות היו לא פחות מזועזעות לגלות שילדיהם צופים בסרטי הארד-קור למבוגרים ובעצם זוהי הפעם הראשונה שהם נחשפים למין, והם חושבים שכך זה צריך להראות ולהשמע.

הן הגיעו להחלטה חסרת תקדים! בכדי להראות לנערים שמין בין שני בני זוג הוא שונה לגמרי מהסרטים שהם רואים באינטרנט- הן החליט לייצור סרט למבוגרים בעצמן!

האמהות החליטו להכין תסריט, ללהק ולביים סרט למבוגרים שיהיה יותר נח ונעים לצפייה על-ידי בני עשרה.

בעידן של היום אפשר למצוא הכל באינטרנט, האמהות ידעו שילדיהן בכל מקרה יצפו בסרטים למבוגרים, אז הן החליטו שהן יחליטו מה הם יראו ולהכין סרט בו הגבר מכבד את האישה והשניים מקיימים יחסים מרצון, ללא שפה בוטה וללא כל התנוחות הלא שגרתיות, פשוט מין רגיל של זוג אוהב.

"מה שהנוער רואה באינטרנט לא מייצג נשים רגילות, השחקנים והשחקנים בהן משתמשים לסרטים אלו- מטעים ובני העשרה צריכים להבין שזה לא נורמלי." הוסיפה שרה לואיז.

חברי הקבוצה עבדו עם מומחים בתעשיית הסרטים למבוגרים וקיבלו עצות וכלים ליצור סרט משלהם, בו הייתה להם שליטה מוחלטת על התוכן.

המטרה שלהן הייתה ליצור סרט שלא נתפש רק כפורנוגרפיה, אלא גם קידם השקפות בריאות כלפי מערכות יחסים ואיך מין צריך להראות.

מה דעתכם על הרעיון של האמהות? שתפו אותנו בתגובות.

מה שבטוח- עם דבר אחד לא ניתן להתווכח- הרעין שלהן היה מקורי מאוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים